הרבה זוגות מאורסים ששכרו גן אירועים בצפון חוששים שתמונות החתונה שלהם לא יצאו טוב במהלך האירוע. לכן, אספנו עבורכם את הטיפים הבאים לצילום תמונות חתונה בגן אירועים.

איכות תמונות החתונה חשובות מאוד למרבית הזוגות המתחתנים בגלל שהם יודעים שתמונות החתונה הן התזכורת הנצחית ליום המרגש בחייהם. לא במקרה רוב הזוגות מציבים את החשיבות של תמונות החתונה בשלושת הדברים הכי חשובים להצלחה של חתונה בגן אירועים.

אם גם אתם חוששים שתמונות החתונה שלהם לא יצאו טוב במהלך האירוע. מטרת המאמר הבא היא להרגיע אתכם, ולספר לכם על מספר טיפים מועילים שיעזרו לכם להגיע ליום החתונה עם ראש שקט:

תמונות חתונה נפלאות מתחילות מצלם מקצועי

הספקים שתבחרו לחתונה שלכם מאוד חשובים להצלחת הערב. זה מתחיל מאיזה גן אירועים בצפון תבחרו לשכור, דרך חברת הקייטרינג לחתונה ועד כמובן גם לצלם האירועים שתביאו לחתונה. אם אתם רוצים תמונות חתונה איכותיות אז מאוד חשוב ליצור קשר עם צלם חתונות מקצועי ובעל ניסיון. יש הרבה צלמי אירועים שעובדים בשוק, אז אתם צריכים להיזהר את מי אתם מזמינים. כאשר אתם יוצרים קשר עם צלמי חתונות דאגו לקבל הסבר על השירותים שאתם מקבלים, איכות הציוד שהצלם מחזיק ולראות כמובן תיק עבודות של חתונות קודמות. אם יש לכם צלם חתונות שיודע את העבודה, אז כבר עשיתם חצי מהדרך לקבל תמונות חתונה מושלמות.

נסו להגיע לגן האירועים כמה שיותר מוקדם

מומלץ לנסות להגיע לגן האירועים כמה שיותר מוקדם עם המשפחה הקרובה בכדי שיהיה לכם גם זמן להצטלם בנוחות בגן האירועים עצמו. לכל גן אירועים בצפון יש מספר מקומות יפים מאוד בגן, כמו פסלים או אזור מעוצב, שתרצו להצטלם בהם לפני שהאורחים מגיעים.

קחו בחשבון שבמהלך האירוע אין לכם הרבה זמן להצטלם עם האורחים

בתחילת היום אתם תבלו זמן רב עם הצלם בצילום בוק החתונה שלכם, רק שניכם. אך במהלך האירוע להצטלם הוא סיפור אחר לגמרי. אל תחשבו לרגע שהיה לכם מספיק זמן להצטלם בנוחות עם כל האורחים. אתם תדרשו להיות דרוכים במהלך האירוע להצטלם עם כל מי שמבקש, ולדאוג לבקש מהצלם שיהיה זמין לידכם בכל רגע. אתם לא רוצים להסתכל בדיעבד בתמונות החתונה ולגלות שיש אורחים חשובים שלא יצא לכם להצטלם איתם במהלך האירוע.

אל תשכחו לחייך

במהלך החתונה ההתרגשות שלכם תהיה בעננים, אתם כנראה גם תהיו טיפה מסובבים מכל הריקודים או אולי עייפים לקראת סוף האירוע. אבל מאוד חשוב שלא תראו זאת בתמונות החתונה. אל תשכחו לחייך בכל תמונה, להיות שמחים ולהקרין אהבה.

צילומים קבוצתיים היא דרך מצוינת להצטלם עם כולם

אם אתם רוצים לייעל את נושא הצילומים עם האורחים, במיוחד אם מדובר על חתונה גדולה, אז אתם יכולים לחלק את האורחים לקבוצות קטנות של 5-10 אנשים בכדי להצטלם איתם ביחד. למשל אם אתם מזמינים חבורה של חברים מהלימודים אז אתם יכולים לדאוג שכולם יתאספו לתמונה קבוצתית ואז תהיה לכם מזכרת עם כולם בלי לחשוש שיש אורח בחתונה שלא יצא לכם להצטלם איתו. מומלץ להכין רשימה של קבוצות לפני החתונה ואז לתת לאחד מחברי המשפחה והחברים שרוצה לעזור את הרשימה לארגון התמונה הקבוצתית. בצילום קבוצתי כדאי שאתם תהיו באמצע, כאשר בתמונה לא עומדים יותר מ6 אנשים לרוחב. אם יש עוד אנשים בתמונה אז הם יכולים לכרוע ברך או לעמוד מאחורה (אם הם מספיק גבוהים).

תחנת צילום היא רעיון מצוין לתמונות חתונה

דרך מצוינת לדאוג שיהיו לכם הרבה תמונות חתונה איכותיות היא על ידי העמדת עמדת צילום. זה יכול להיות עמדה שבה יהיה תמיד צלם שיצלם כל מי שמבקש (ואז מציבים את העמדה בכניסה לגן האירועים) או שזה יכול להיות משהו ידני כמו תא צילום שימוקם באזור הישיבה של הגן (והאורחים יכולים להצטלם מתי שהם רוצים במהלך האירוע). בדקו את האופציה הזאת מול צלם האירועים.