במידה ואתם מתלבטים לגבי שריון תאריך מול גן אירועים בצפון עבור אירוע בר או בת מצווה, אנו מציעים רשימת צ'ק ליסט שבודקת התאמה של גן אירועים לבר מצווה.

הרבה חגיגות בר ובת ומצווה נערכות בתקופת הקיץ בגני אירועים בצפון בגלל האווירה החופשית והמהנה שמציע גן טבע מרהיב. מרבית אירועי בר ובת המצווה נערכים בצהריים כך שהאורחים והילדים יכולים ליהנות מהשמש במהלך החגיגות בגן. אם גם אתם כמו הרבה הורים גאים רוצים לחגוג לילד שלכם בר או בת מצווה, אז רוב הסיכויים שאתם מחפשים עכשיו גן אירועים בצפון לערוך בו את האירוע

בכדי לבחור נכונה גן אירועים בצפון שמתאים לאירוע בר מצווה אתם צריכים לייצר לכם רשימת מצומצמת של גני אירועים בצפון ולפנות לכל אחד מהם ולברר האם הם ערוכים לחגיגת בר או בת מצווה. אנו ממליצים לעבור עם נציג גן האירועים על רשימת צ'ק ליסט הלוקחת בחשבון מספר צרכים ייחודיים לגבי אירוע בר ובת מצווה בכדי לוודא שגן האירועים מתאים לאירוע גיל המצוות.

זמינות גן האירועים לתאריך האירוע המבוקש

בשונה משריון תאריך לחתונה שבו יש גמישות רבה מבחינת התאריכים, כאשר זה נוגע לבר או בת מצווה רוב ההורים רוצים לשריין תאריך בקירוב למועד יום ההולדת. הורים מעדיפים לערוך אירוע בר מצווה בצהרי אותו יום של העלייה לתורה של הילד או בהפרש של כמה ימים בלבד, ואצל הבנות מנסים לערוך את האירוע בשבוע יום ההולדת ה-12 של נסיכת האירוע. זה אומר שיהיה לכם הרבה פחות גמישות מבחינת מועד האירוע ואולי תצטרכו להתפשר על גן אירועים בצפון שפנוי בתאריך הרצוי.

התאמה של גודל הגן לכמות המוזמנים

חשוב לוודא שגן האירועים שאתם רוצים להשכיר לקראת אירוע בר או בת המצווה יכול להכיל ולשרת את מספר המוזמנים הצפוי באירוע. רוב חגיגות בר המצווה נערכות בכמות אורחים מצומצמת של עד 100 איש, כמות מוזמנים שכמעט כל גן אירועים בצפון יכול לשרת, אז אין לכם הרבה מה לדאוג מהבחינה הזאת. במידה ואתם מתכננים אירוע עם כמות מוזמנים גדולה בהרבה, אז קחו בחשבון שתצטרכו ליצור קשר רק עם גן אירועים בחיפה שבנוי לאירועים גדולים.

קייטרינג לילדים

באירועי בר ובת מצווה צפויה כמות גדולה יותר של ילדים באירוע מכיוון שמגיעים כל חברי הכיתה של בעל השמחה ועוד קרובי משפחה צעירים לחגוג את המאורע. אז חשוב לוודא שגן האירועים שאתם משכירים לאירוע יכול להכין, מעבר למאכלים הרגילים, גם תפריט המותאם לילדים. מומלץ לבדוק האם גן האירועים יכול גם להוסיף עוד דוכני אוכל מיוחדים לילדים כמו מפל שוקולד, מכונות פופקורן, גלידות וכו'.

אטרקציות נוספות לבר ובת מצווה

היום מאוד נהוג לשלב כל מני אטרקציות מיוחדות לבר ובת מצווה כמו מתנפחים, דוכני קונסולות משחק, נקודות הפעלה מיוחדות וכו'. במידה ואתם רוצים לשדרג את האירוע במיוחד לילדים אתם צריכים לוודא שגן האירועים יכול לספק לכם אטרקציות לילדים, או לכל הפחות הוא ערוך להתמודד עם אטרקציות שאתם רוצים להשכיר בעצמכם. למשל אם אתם רוצים להרים מתנפחים באזור גן האירועים אתם צריכים לוודא שהגן יכול להעניק לכם את השטח המתאים להפעיל את המתנפחים.

ניסיון גן האירועים

בכדי לקבל שירות ומענה מקצועי לפני ובמהלך האירוע אתם צריכים לעמוד על ניסיון צוות גן האירועים. בקשו המלצות מהורים אחרים שחגגו אירוע בר או בת מצווה בגן האירועים או בקשו לראות תמונות מאירועים דומים שגן האירוע ביצע בעבר.

עלויות השכרת גן האירועים

אם יש לכם רשימה של גני אירועים בצפון שעומדים בהצלחה בכל הנושאים לעיל אז כל מה שנשאר לכם לעשות עכשיו זה לבצע השוואה של מחיר עלות ההשכרה לאירוע בין גני האירועים המתאימים. קחו מספר הצעות מחיר הכוללות את האטרקציות ותפריט הקייטרינג שמציע גן האירועים ובחרו את ההצעה המשתלמת ביותר.