top of page
טיפים לבחירת אולם אירועים

טיפים לבחירת אולם אירועים

לארגן אירוע משמח עם כמות גדולה של מזומנים זה אף פעם לא מטלה קלה, במיוחד כאשר אנו מאוד רוצים שהכול יהיה מושלם. ההחלטה לגבי איזה אולם אירועים יארח את האירוע שלנו היא החלטה קריטית בעלת משקל רב על חווית האירוע לאורחים. בעוד שישנם הרבה אולמות אירועים בצפון שיתאימו לאירוע שלכם, חשוב לבחור נכונה את אולם האירועים המתאים ביותר. הכנו לכם מספר טיפים לבחירת אולם אירועים.


ההחלטה לגבי אולם האירועים צריכה להתבצע לאחר שהחלטתם על סכום הכסף שאתם מוכנים להוציא על הפקת האירוע, כאשר אתם פחות או יותר סגורים על תאריך לאירוע וכאשר יש לכם הערכה גסה של מספר המוזמנים הצפוי באירוע. עם המידע הזה אתם יכולים להתחיל בתהליך החיפוש אחר אולם אירועים מתאים, ומומלץ להיעזר בטיפים הבאים במהלך החיפושים שלכם. 

קודם כל, אולם או גן אירועים

כדאי מוקדם ככל האפשר להיסגר על איזה סוג אולם אירועים אתם מעדיפים, אולם אירועים מסורתי או גן אירועים. ישנם הרבה אולמות אירועים בצפון וגם הרבה גני אירועים בצפון, כך ככל שתחליטו מהר יותר לאיזה כיוון של סוג אולם אתם יותר נמשכים, כך תחסכו לכם הרבה זמן בביקור אולמות אירועים או גני אירועים שלא מתאימים לכם. ברמת העיקרון, חתונות ואירועים גדולים בחורף מתאימים יותר לאולמות אירועים סגורים, בעוד שחתונות קיץ וחגיגות בר מצווה שנערכות בצהריי היום מתאימים יותר לגני אירועים.

השתמשו בשיטת האלימינציה

מומלץ מאוד לעשות רשימה של סדר העדיפויות שלכם לגבי שירות האולם, זאת דרך מצוינת לשלול אולמות אירועים בצפון שלא יתאימו לרצונות שלכם. למשל אתם יכולים להחליט שאיכות הקייטרינג המוגש באולם האירועים היא הדבר הכי חשוב לכם באירוע, כך שהדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר אתם בוחנים אולם אירועים הוא לבקש לעשות טעימות. מצד שני יכול להיות שהסידור והתפאורה באולם יותר חשוב לכם, וזה יגרום לכם להעדיף אולמות אירועים מסוימים על אחרים. כאשר יש לכם רשימה של סדרי העדיפויות אתם יכולים לצמצם את הרשימה של האולמות המועמדים בקלות. חשוב גם להתאים בין צורת הבניה באולם האירועים לבין תכנית האירוע המתוכננת. אם למשל אתם רוצים שקבלת הקהל והחופה יערכו במקום אחד ומשם יועברו האורחים לאזור הישיבה, אתם צריכים למצוא אולם אירועים אשר יכול לספק לכם זאת. יש אולמות אירועים בצפון שלא יכולים להתאים את עצמם לכל אירוע, אז חשוב להיסגר על תכנית האירוע שאתם רוצים ואז להתחיל בתהליך החיפוש אחר האולם.

לא לשכוח לקבל הצעות מחיר מהאולמות

בעת הביקור שלכם באולמות אירועים פוטנציאליים, אסור לעזוב פגישה מול מנהל אולם האירועים בלי לקחת הצעת מחיר מפורטת על עלויות ההשכרה של המקום. חשוב לקבל את הצעות מחיר מכל אולמות האירועים בצפון שאתם בודקים, זאת בכדי לבצע החלטה מדויקת בהתחשב בכלל העלויות. אנא דרשו לקבל הצעת מחיר הכוללת את כל העלויות של התוספות האפשרויות, בין אם מדובר על תוספת לתפריט או בין אם מדובר על תוספת לתפאורת האולם.

חנייה לאורחי האירוע

פעמים רבות אנשים לא מעניקים מספיק דגש על החנייה לאורחים באולם. אתם רוצים שההגעה של האורחים תהיה נוחה ומהירה כמה שניתן. חנייה בשפע מונעת הסתבכות של האורחים בהגעה לאולם ומונעת עיכובים מיותרים בזמן ההתחלה של האירוע. אולמות אירועים בצפון שלא יכולים לספק מספיק חנייה בהתאמה למספר המוזמנים שלכם צריכים לקבל דחייה על הסף.

רישיונות, היתרים וכשרויות

במהלך הפגישה מול מנהל האולם חשוב לשאול האם ישנם הגבלות כלשהם על האירוע, לא כל אולם אירועים מחזיק בכל האישורים הנדרשים לספק לכם מענה לכל פעילות באירוע. למשל, לא כל אולם אירועים יכול להרשות שימוש בזיקוקים בתוך האולם. אם אתם כבר מודעים לתכנית החתונה, וודאו שהיא יכולה להתבצע באולם האירועים הפוטנציאלי. וודאו כי האולם מחזיק ברישיון עסק. בנוסף, במידה ובאירוע שלכם צפוי להיות קהל דתי / חרדי / שומר מסורת - כדאי לבדוק את כשרות המקום.

 

לא לסגור בפגישה הראשונה

אסור להתחייב על מקום כבר בביקור הראשוני באולם, גם אם התרשמתם מאוד מהמראה של האולם ונראה שהכול מתאים. הרבה זוגות צעירים לחתונה מפחדים לאבד תאריך כזה או אחר וממהרים לסגור אולם בלי לתת יותר מדי מחשבה על התמונה הכוללת. נסו לראות כמה אולמות אירועים בצפון לפני שאתם סוגרים על מקום, ותמיד קחו יום או יומיים לשקול שוב את הרשימה המצומצמת של אולמות האירועים שהכי התרשמתם מהם.

        

החורשה - גן אירועים בקיבוץ יגור

דרך השלום 1, יגור

072-392-6960

גן החורשה

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

טיפים לבחירת אולם אירועים
bottom of page