top of page
חתונה בגן

חתונה בגן

הפקת חתונה בגן אירועים בצפון היא משימה קשה גם לזוג המוכשר ביותר, ולכן, מומלץ להעסיק מפיקת חתונה. אך אם אתם מחליטים לקחת על עצמכם את תכנון החתונה, נייעץ לכם לגבי תכנון נכון של חתונה בגן אירועים.


כאשר מתכננים חתונה בגן אירועים יש לקחת החלטות רבות במספר נושאים לוגיסטיים, החל מבחירת תפריט הקייטרינג ועד להחלטות העיצוב הקטנות ביותר, וזאת משימה לא קלה בכלל. הפקת חתונה היא כל כך מסובכת שיש תחום שלם של אנשי מקצוע שמייעצים ומלווים הפקות של חתונה עבור זוגות מאורסים. רוב הזוגות היום משתמשים במתכננת חתונות או מפיקת חתונות בכדי להפוך את החוויה של הפקת חתונה גדולה בגן אירועים לחוויה הרבה יותר רגועה. אבל במידה והחלטתם לחסוך על מפיקת חתונה ולטפל בכל הנושאים הלוגיסטיים בעצמכם, אתם צריכים להתכונן למשימה לא קלה בכלל. ורגע לפני שאתם קופצים לתכנון החתונה, להלן כמה עצות לתכנון נכון של חתונה בגן אירועים שכדאי לכם להכיר. 

התחילו עם רשימת המוזמנים ותקציב החתונה

חשוב שתפנימו שאתם יכולים לקחת החלטות לגבי ארגון החתונה רק לאחר שאתם סגורים על כמות המוזמנים ולאחר שהגדרתם לעצמכם תקציב הוצאות החתונה. רוב ההחלטות שלכם כגון איזה גן אירועים בצפון תשכירו ואיזה ספקים תעסיקו יתבססו על כמות האורחים הצפויה בחתונה והיכולות הכלכליות שלכם. אז דבר ראשון – קובעים כמה אנשים מזמינים לחתונה? ומה התקציב?

השקיעו את מרבית הזמן שלכם בתכנון היסודות של הפקת החתונה

לוקח הרבה זמן לארגן חתונה בגן אירועים, ובהתחשב בכך שאתם כנראה מתכננים את החתונה במקביל לשאר המטלות היומיות שלכם, אתם צריכים לחשוב היכן הכי כדאי לבזבז את משאבי הזמן שלכם. חשוב לתת עדיפות ליסודות שהופכים חתונה לחתונה מוצלחת: גן אירועים, קייטרינג, תקליטן וצלם אירועים. כלומר, אין טעם לבזבז שעות במחשבה על איזה עניבה יענוד החתן או האם הכלה צריכה עוד זוג נעליים לשמלת הכלה. אלו החלטות קטנות שאין להם באמת השפעה על הצלחת החתונה. השקיעו את מרבית הזמן של תכנון החתונה בארבעת היסודות החשובים הללו.

התייעצו עם מנהל גן האירועים

גם אם תלמדו כל מה שאתם יכולים על שוק החתונות ותעשו סקר שוק מקיף, עדיין לא תוכלו להחליף את כל הניסיון של מפיקת אירוע. עם זאת, אתם יכולים ללמוד הרבה מהניסיון של מנהל גן האירועים, הרי הוא ליווה כבר מאות חתונות. אתם יכולים להיעזר בו בכדי לקבל חוות דעת על ספקים מסוימים, להבין ממנו האם הצעות המחיר שקיבלתם מספקים הן הצעות הוגנות, לקבל פידבק על תכנון החתונה שלכם ועוד. אל תהססו לשאול מנהל גן אירועים בצפון שאלות, הוא שם בשבילכם.

חובה לבדוק המלצות מלקוחות על ספקים

אחד היתרונות הגדולים ביותר בהעסקת מפיקת חתונה הוא, שהיא מכירה את מרבית הספקים בתחום ויודעת עם מי הכי כדאי לעבוד. כאשר אתם מתכננים לבד את החתונה אין לכם את הפריבילגיה הזאת. אתם חייבים לבדוק לעומק כל ספק שאתם שוקלים להשכיר לחתונה, וזה לא משנה אם זה ספק חשוב כמו תקליטן או ספק קטן שעושה מגנטים עבור תמונות חתונה בגן אירועים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי המלצות מלקוחות קודמים שלו או דרך המלצות מקרובי משפחה וחברים.

הישארו רגועים

הרבה זוגות מעידים בכנות לאחר החתונה שהם היו מאוד לחוצים במהלך החודשים שהובילו לחתונה, מה שגרם להם הרבה פעמים לעשות טעויות בתכנון החתונה. חשוב להפנים שתכנון של חתונה לא צפוי להתבצע בצורה מושלמת כפי שתרצו, אז לא צריך להילחץ כאשר הדברים לא הולכים בצורה חלקה. יכול בהחלט להיות מצב שהספק המסוים שרציתם אינו פנוי בתאריך החתונה שלכם או שנוצרה בעיה לוגיסטית כמה ימים לפני החתונה, אבל מה שחשוב הוא להישאר רגועים ולזכור שתמיד יהיה פתרון למצב.

        

החורשה - גן אירועים בקיבוץ יגור

דרך השלום 1, יגור

072-392-6960

גן החורשה

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

חתונה בגן
bottom of page