גני אירועים בצפון הם מתחמי החתונות הפופולאריים ביותר בקרב זוגות מאורסים בצפון. מדוע כיום זוגות רבים בוחרים דווקא בגן אירועים לחתונה? זה מכיוון שמתחמים של גני אירועים קטנים בצפון מציעים מספר יתרונות משמעותיים לחגיגת חתונה בהשוואה לאולמות אירועים סגורים.

במידה ואתם מתכננים לערוך חתונה בשנה הקרובה אז אתם ככל הנראה כבר מודעים לכך שהבחירה החשובה ביותר שתדרשו לעשות לגבי הפקת החתונה היא לבחור במתחם אירועים. רוב הזוגות הצעירים בצפון מתלבטים בין גני אירועים בצפון לבין אולמות אירועים בצפון, אך ניתן בהחלט להבחין במגמה שבה יותר זוגות צעירים מעדיפים לערוך חתונה בגני אירועים קטנים. מדוע גני האירועים הקטנים הפכו להיות כל כך פופולאריים?

חתונות גני אירועים בצפון נהנות מכמה יתרונות מרכזיים המעניקים גני אירועים קטנים:

1. גן טבעי הוא הרקע המושלם לחתונה

גני אירועים בצפון מוצלחים מאוד בשנים האחרונות מכיוון שאין שום נוף שיותר מושלם מאשר גן טבע מתוחזק. גם אולם האירועים המעוצב ביותר לא ירשים כמו גן אירועים בצפון. אז אם אתם רוצים את האווירה המהממת של הטבע במקום מוסדר ומתוחזק אתם חייבים לבחור לערוך את חתונתכם בגן אירועים.

2. גני אירועים מתאימים לכל סוגי החתונות

חתונה בגן אירועים יכולה להיות כל מה שתרצו ממנה. היא יכולה להיות חתונה יוקרתית עם כל התוספות הנדרשות או שהיא יכולה להיות חתונה קלילה ופשוטה. בין אם אתם מגישים קייטרינג יוקרתי או בין אם אתם רוצים להגיש מנות בשריות על האש, אתם יכולים להיות רגועים שמתחם הגן מתאים לכם.

3. יש הרבה שטח בגן האירועים

אחד החסרונות של אולמות אירועים קטנים בצפון הוא שהמקום סגור ויש לו קיבולת מקסימלית של אורחים, כך שאם במקרה הגיעו יותר אורחים ממה שציפיתם אתם יכולים להיות בבעיה. גני אירועים קטנים לעומת זאת הרבה יותר גמישים מבחינת כמות המוזמנים בגלל שהם בנויים על שטח גן גדול יותר מכמות האורחים המומלצת שלהם. כך שאם אתם רואים שמגיעים יותר מוזמנים גן האירועים יכול להתאים את עצמו לכמות מוזמנים גדולה יותר.

4. החופה ואזור הישיבה מופרדים

רוב גני האירועים בצפון בנויים כך שחלק קבלת הפנים והחופה נערך במקום אחד בגן בעוד שחלק המנות העיקריות והריקודים נערך במקום נפרד אחר. זה כמובן לא המצב באולמות אירועים בצפון שבהם כל האירוע נערך תחת קורת גג אחת. אז אם אתם רוצים הפרדה בין חלק החופה לחלק הריקודים אתם חייבים לבחור בגן אירועים בצפון.

5. גני אירועים בצפון זולים יותר מאולמות

אחד היתרונות הגדולים ביותר בגני אירועים בצפון היא האפשרות לחסוך כסף על עלות השכרת מתחם האירועים. מכיוון שגני אירועים הם מתחמים פתוחים המחיר השכרה יורד משמעותית בתקופות הביניים (תחילת ושלהי החורף). אם אתם חייבים לחסוך כסף על עלויות הפקת החתונה אז מומלץ לבחון את האפשרות לערוך חתונה בגן אירועים בתקופות אלו.

6. אין הגבלות על אטרקציות לחתונה

זוגות רבים העורכים חתונה באולם אירועים מתלוננים על כך שיש כמה אטרקציות לחתונה שהם לא יכולים להשתמש בגלל שהמקום מקורה, זה לא המקרה כאשר מדובר על חתונה בגן אירועים. כאשר אתם בוחרים גן אירועים לחתונה אתם בעצם מאפשרים לכם לבחור גם באטרקציות חתונה שונות כמו זיקוקים, בלונים גדולים, מיצגי תאורה ועוד.

7. תמונות חתונה מדהימות

אין הרבה אולמות אירועים סגורים שיכולים לתת לכם את הרקע המושלם לתמונות החתונה כמו גני אירועים. נוף גן האירועים משדרג את תמונות החתונה שלכם לתמונות בלתי נשכחות. האלמנטים העיצוביים השונים בגני האירועים יוצרים מגוון הזדמנויות לאורחים לקחת תמונות מדהימות.