תכנון חתונה מתחיל תמיד בסבב פגישות עם מנהלים של גני אירועים בצפון. אתם תדרשו למצוא גן אירועים בצפון שהכי מתאים לצרכים שלכם, ובכדי לעשות זאת אתם צריכים להיות מוכנים לקראת הפגישה הראשונה מול מנהל גן אירועים לחתונה בצפון, לכן אנו רוצים לשתף אתכם במספר נושאים שחשוב שתתנו עליהם דגש מבעוד מועד.

הבחירה הפופולארית ביותר על זוגות צעירים בצפון הוא ללא ספק חתונה בגן אירועים. היופי והאווירה המדהימה שמקבלים בחתונה של גן אירועים קוסמת לכל זוג מאורס. אך אתם בטח כבר יודעים שהדרך לחתונה המושלמת מלאה במכשולים, אחד מאותם מכשולים הוא מציאת גן האירועים המושלם בצפון.

הצעד הראשון להשגת המטרה הזאת מתחיל בפגישה הראשונה מול מנהל גן אירועים בצפון. אתם צריכים להגיע מוכנים עם הדגשים החשובים ביותר לחתונה בגן אירועים. אז במהלך הפגישה הראשונה מול מנהל גן אירועים, כדאי שתהיו מוכנים לעלות את הנושאים הבאים:

מהו תאריך החתונה הרצוי?

לפני שמתחילים בסבב הפגישות עם גני אירועים בצפון חשוב שתחליטו על תאריך לחתונה. כמובן שאתם לא צריכים לבחור יום אחד מסוים, אך כן חשוב שתחליטו על תקופה מסוימת שבה אתם רוצים להתחתן (תקופה של חודשיים שמקובלת עליכם). זכרו שקיים ביקוש גדול לגני אירועים בצפון כך שאתם אולי תדרשו להיות טיפה גמישים עם התאריך המוסכם לחתונה.

רשימת המוזמנים לחתונה

כבר לפני הפגישה הראשונה שלכם עם גני אירועים מומלץ שתכינו רשימה בסיסית של המוזמנים לחתונה בכדי שתוכלו פחות או יותר לדעת מהי כמות המוזמנים בחתונה. כשאתם יודעים פחות או יותר את כמות המוזמנים לחתונה, אתם יכולים לקבוע פגישות עם גני אירועים שמתאימים לכמות המוזמנים הצפויה.

כמה כסף אתם יכולים להקציב לחתונה?

תקציב החתונה שלכם כמובן גם מהווה משתנה חשוב בבחירה של גן אירועים בצפון. גם אם בדרך כלל התשלום לגן אירועים מתבצע אחרי האירוע, אל תשכחו שבסוף צריך לשלם על האירוע ואף במקרים רבים תדרשו לתת מקדמה בכדי לשריין את הגן. אז חשוב שתעשו חושבים כמה כסף אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על השכרת גן אירועים לחתונה ללא קשר לצפי הכסף מהמוזמנים.

האם יש אולם מקורה כגיבוי למזג אוויר בעייתי?

כשעורכים חתונה באוויר הפתוח תמיד קיים הסיכוי שמזג האוויר יהווה בעיה. חתונות אביב בגני אירועים פתוחים יכולות לסבול מטפטופים, ומצד שני, חתונות קיץ בגני אירועים פתוחים יכולות לסבול מעומס חום. אז במידה ואתם רוצים למנוע מצבים שכאלו, אל תשכחו לברר האם לגן האירועים יש אפשרות להעביר את החתונה לאולם מקורה במידת הצורך. רוב גני האירועים בצפון ערוכים למצבים בעיתיים במזג האוויר.

גן אירועים עם קייטרינג או חברת קייטרינג חיצונית

אחת הדילמות הגדולות שתדרשו לקחת החלטה בגינה במהלך תכנון החתונה היא האם לקחת גן אירועים שמגיש קייטרינג שלו או להעסיק בנפרד חברת קייטרינג חיצונית לגן האירועים. בפגישה הראשונה עם מנהל גן אירועים לחתונה בצפון חשוב לברר האם לגן יש קייטרינג משלו. במידה וכן, אז לדאוג לבצע טעימות.

מהן העלויות של השירותים הנוספים?

לא לשכוח לברר במהלך הפגישה האם ישנן עלויות נוספות שיכולות לצוץ במהלך ההכנה של החתונה וביום החתונה עצמו. רוב גני האירועים מציעים לזוגות המאורסים חבילת בסיס להשכרת האולם עם תוספות של אטרקציות שונות לחתונה בתשלום נוסף, חשוב שיהיה לכם ברור מה מגיע לכם בעלות השכרת גן האירועים ומה יגרור עלויות נוספות.

היו מוכנים לחכות עם ההחלטה הסופית לגבי השכרת גן אירועים

ביקרתם כמה גני אירועים בצפון שהרשימו אתכם ואתם בטוחים שמצאתם את המקום המשולם. זה הזמן לקחת נשמיה עמוקה ולבדוק שוב את נושא השכרת גן האירועים. עשו סקר שוק, קבלו הצעות מחיר ממספר מקומות, בקשו המלצות מלקוחות קודמים וקחו את הזמן לקחת החלטה סופית לגבי השכרת גן אירועים.